Zac Efron Fan Kulübü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zac Efron Fan Kulübü

En Büyük Zac Efron Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zac^ın Star Olma Sırrı

2 posters
YazarMesaj
asLım.

asLım.

Zac^ın Star Olma Sırrı Empty
MesajKonu: Zac^ın Star Olma Sırrı   Zac^ın Star Olma Sırrı EmptyÇarş. Ağus. 26, 2009 4:04 pm

Zac^ın Star Olma Sırrı Neymiş Bakalım

''Aktör Olmak İstediğime Dair Hiçbir Fikrim Yoktu Kafamda.Tıpkı Diğer Çocuklar Gibi Liseye Gittim.Gelecekle İlgili hiç Belirli Plan'ım Yoktu.Sonra Hobi Olarak Oyunculuk Yapmaya Başladım.Sadece Keyif Almak İçin Başladığım Bir Aktivitenin Bu Kadar Büyüyeceğini ve Bana Bu Kadar Büyük Artılar Getireceğini Asla Tahmin Etmezdim.Sonra Bütün Kapılar Açıldı ve Muhteşem Projelerde Yer Aldım.Şuan'da Harika Vakit Geçiriyorum''

Demekki Zac'ın Star Işıltısı Hobi İle Başladığı Yolda İlerlemekten Geliyor
Okulda Tiyatro Klübüne Girmeyi düşünmediğin İçin Pişman Olabilirsin,Çünkü Zac^nde Yaptığı Tek Şey Buydu. Smile:Eğer Okulda Böyle Bir Bölüm Yoksa Neden Sen Bir Tiyatro Klübü Kurmuyorsun ?

Alıntıdır (Heygirl Dergisi)
delyburcu

delyburcu

MesajKonu: Geri: Zac^ın Star Olma Sırrı   Zac^ın Star Olma Sırrı EmptyCuma Eyl. 11, 2009 12:39 pm

tesekkürlerr
asLım.

asLım.

MesajKonu: Geri: Zac^ın Star Olma Sırrı   Zac^ın Star Olma Sırrı EmptySalı Eyl. 15, 2009 3:51 pm

önemlii değill

Zac^ın Star Olma Sırrı
1 sayfadaki 1 sayfası